Як самостійно купити необроблену деревину через майданчик УУБ

Як самостійно купити необроблену деревину через майданчик УУБ

16.01.2021 Выкл. Автор all-c-group

Українська універсальна біржа, яка є офіційним електронним майданчиком системи Прозорро пропонує своїм користувачам самостійно взяти участь в торгах за необроблену деревину. Для того необхідно виконати ряд не важких дій, про які і піде сьогодні мова.

Інструкція буде містити тільки загальну інформацію, яка допоможе пройти реєстрацію і перейти безпосередньо до торгів. Окрім того, на сайті товарної біржі є інформація і про інші напрями, котрі не менш популярні на сьогоднішній день. Ось, наприклад, інформацію про ринок арештованого майна можливо отримати за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/poryadok-realizatsii-areshtovanogo-majna-korysna-informatsiya/.

Інструкція для проведення успішних торгів

Першим кроком необхідно зайти на сайт Української універсальної біржі і перейти в розділ «Торги і аукціони». У цьому розділі потрібно вибрати напрямок, по якому ви збираються проводитися торги.

Якщо ви збираєтеся купувати товар за тим напрямком якого, немає на сайті, то Вам необхідно звернутися до адміністрації товарної біржі з метою подачі заявки на проведення онлайн презентації системи ЄТС.  Крім того, ви обговоріть умови подальшої співпраці та ознайомитеся з Регламентом товарної біржі УУБ.

Після ознайомлення з правилами товарної біржі, а також її Регламентом, прочитавши правила проведення торгів онлайн ви повинні подати заявку на акредитацію в сервісі.  Таким чином ви отримаєте орендне біржове місце. Отримавши схвалення з боку адміністрації сайту, вам буде необхідно виконати наступні дії.

Надати в адміністрацію біржі пакет потрібних документів, які вказані в ст. 9 ЗУ «Про протидію легалізації доходів, що отримані в результаті злочинної діяльності або ж фінансового тероризму». Після укладається договір на оренду місця в УУБ.

Оплачується вартість оренди місця і складається довіреності для брокера, який буде представляти ваші інтереси на біржі. У нього ж проходиться безкоштовне навчання проведення торгів в системі ЕТС. Для отримання практики, сервіс пропонує пройти тестові торги, які повністю відповідають реальному ходу.

Додаткова інформація

Скориставшись можливість підписатись на онлайн розсилку, ви завжди будете отримувати додаткову інформацію, котра допоможе швидше орієнтуватися на сайті та в цій сфері. Окрім того, на офіційному Ютуб каналі УУБ є цілий ряд відеороликів, які присвячено проходженню реєстрації.

Отож прямо зараз варто перейти на Ютуб та ознайомитись із покроковою інструкцією для того, щоб розпочати торги необробленою деревиною.