Як придбати арештоване майно

Як придбати арештоване майно

11.10.2019 Выкл. Автор all-c-group

Багато підприємців неодноразово замислювалися над тим, що придбання арештованого майна може стати вкрай привабливим кроком. Такий підхід дасть вам можливість отримати всі можливі вигоди від процесу покупки майна, так як воно в підсумку буде вам обходитися значно дешевше. У перспективі, якщо ви навчитеся купувати арештоване майно, це дасть новий поштовх розвитку вашого бізнесу, адже такий шанс буде чудовою платформою для старту. У цій статті ми поговоримо про те, як саме можна купувати такого роду майно в наш час.

З чого слід почати?

Якщо ви реально в цьому зацікавлені, то для початку потрібно буде пройти реєстрацію на майданчику sale.uub.com.ua. Це дасть вам можливість отримати доступ до порталу, на якому постійно проводяться електронні аукціони. Вам також стануть доступні деякі вкрай корисні інструменти, що можуть бути використані максимально ефективно. Так що якщо ви хочете серйозно підійти до процесу покупки такого роду майна, то єдиним адекватним варіантом на даний момент будуть тендери. Звичайно, тут у вас будуть конкуренти, що цілком можуть запропонувати більш вигідну ціну за товар, але це зовсім не означає, що ви не отримаєте відмінний шанс на придбання майна за копійки.

На даний момент весь процес реалізований через портал Прозорро, який має власне відділення для такого роду завдань. Тут же в найближчому майбутньому буде реалізована можливість торгувати землею сільськогосподарського призначення, проте на даний момент ми будемо говорити не про це. Якщо вас цікавить саме арештоване майно, то це все реалізовано досить просто і доступно. Більш детально про це можна дізнатися за посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/arrested-property. Тут ви знайдете повну інформацію щодо торгівлі арештованим майном, а також отримаєте можливість пройти реєстрацію для самостійної участі в цьому процесі.

Купівля арештованого майна буде чудовою нагодою зекономити бюджет компанії. Так як торги ведуться щодо майна, що було вилучено банками та іншими кредиторами за несплату боргів, то все це може бути важливим фактором для будь-якого серйозного бізнесу. Тільки тут ви можете знайти дійсно привабливі ціни на різне майно, адже при бажанні його реалізувати швидко, продавець повинен бути готовий в значній мірі скинути вартість. Так він може зацікавити потенційних покупців, а самі покупці в свою чергу отримають прекрасну можливість придбати потрібний їм об’єкт за мінімальною вартістю.

Перед тим, як занурюватися в цю сферу, краще якомога більше дізнатися про ті особливості, з якими вам потрібно буде зіткнутися при роботі з порталом. За фактом, їх досить багато, але якщо ви почнете працювати в даному напрямку, то дуже скоро помітите, що процес стає простішим. Якщо ви зможете пройти реєстрацію для участі на порталі Прозорро Продажі, то це буде першим кроком на шляху до успіху. Слідом за цим вам можна буде поступово вибудовувати свою власну лінію, якої ви будете слідувати при покупці різних об’єктів. Ця тема на даний момент може принести відмінний прибуток кожному підприємцю, який візьме на себе певні ризики і буде вести активну діяльність в даній сфері.

Прозорро і правда став ідеальним порталом, який стало можливо використовувати з метою покупки і продажу арештованого майна. Ця платформа відмінно себе зарекомендувала раніше, коли мова йшла про державні закупівлі. Саме тому її останнім часом помітно розширюють і постійно додають новий корисний функціонал. Торгівля арештованим майном, це далеко не єдине завдання, з яким вам допоможе впоратися цей портал.