Як користуватися фільтром для пошуку аукціонів в ПроЗорро

Як користуватися фільтром для пошуку аукціонів в ПроЗорро

01.10.2021 Выкл. Автор all-c-group

Формат електронних аукціонів в системі ПроЗорро – це чудова можливість для невеликих компаній взяти участь в державних та інших замовленнях. Сам формат прозорих закупівель гарантує повний контроль проведення аукціону на кожному з етапів. Основна перевага реалізації лотів через ПроЗорро – це надання всім учасникам рівних умов, незалежно від досвіду та інших факторів.

Першим кроком на шляху до перемоги в аукціоні є вибір електронного майданчика і вже тут варто звертати увагу на безліч деталей. Головне завдання потенційного учасника – це не помилитись з вибором платформи, яка буде надалі використовуватись для участі в торгах.

Енергетична біржа України все ще вважається одним з перших та найбільш функціональних майданчиків, на якому можна взяти участь в будь-яких торгах. Сервіс пропонує користувачам зручні умови і професійні консультації по всім питанням. Ви можете їх отримати, якщо перейдете за посиланням https://www.ueex.com.ua/exchange-quotations/electric-power/indexes й скористаєтесь допомогою технічної підтримки.

Якщо говорити коротко, то участь в аукціоні виглядає наступним чином:

 • Пошук електронного майданчика;
 • Реєстрація на сайті;
 • Пошук цікавого лоту;
 • Надсилання заявки на участь в торгах;
 • Проведення самого аукціону;
 • Підписання договору.

Кожен з цих пунктів включає в себе безліч етапів, що роблять цю процедуру більш важкою. Тому, потрібно детально підходити до кожного кроку й робити все поступово.

Як користуватися фільтром для пошуку цікавого лоту

Щоб максимально спростити завдання всім користувачам, розробники електронних майданчиків роблять серйозний акцент на функціоналі фільтру. Використовується він для того, щоб самостійно задати всі основні параметри та переглядати лише ті оголошення, що потенційно можуть виявитися для вас цікавими.

Перш за все, мова йде про такі пункти, як:

 1. Меню пошуку – тут ви маєте можливість скористатися ключовими запитами й прописати в пошук найбільш часті або ж більш вузькі запити, що дозволять вам швидко знайти той лот, що буде відповідати всім вашим основним критеріям;
 2. Статус аукціону – за допомогою цього параметру ви можете автоматично відсіяти ті оголошення, що знаходяться в пасивному стані. Тобто, ви можете розглядати лише ті аукціони, які вже було розпочато та на які можна подавати свою готову пропозицію;
 3. Географічне положення – часто, основним критерієм при пошуку лоту може стати місце знаходження предмету торгів. Якщо він знаходиться від вас на великій відстані, то брати участь в таких торгах може не бути ніякого сенсу. Тому, варто відразу вказати в фільтрі місто та регіон;
 4. Площа – якщо мова йде безпосередньо про нерухоме майно по типу квартири, промислових об’єктів або ж навіть земельних ділянок, то ви можете самостійно вказати діапазон, в якому повинна знаходитись площа цього об’єкту. Таким чином, можна значно звузити круг лотів, які представляють для вас інтерес;
 5. Вартість – це найбільш розповсюджений та часто використовуваний пункт, коли мова йде про використання фільтрів. Учасник може самостійно задати діапазон цін, в якому він буде шукати оголошення. Відповідно, всі лоти, які не входять в цей діапазон, навіть не будуть демонструватися, що значно спрощує процес пошуку.

Користуючись всього лиш декількома пунктами в фільтрах, можна зробити процедуру пошуку цікавого лоту набагато простішою та швидшою.

Як зареєструватися в ПроЗорро

Для того, щоб скористатися самим фільтром та почати активно брати участь в торгах, потрібно попередньо створити свій обліковий запис. Люди, які заходять на електронний майданчик без реєстрації також можуть спостерігати за ходом торгів й навіть дізнатися їх результати. Що стосується участі, то для цього потрібно обов’язково пройти процес авторизації.

Сама процедура є досить простою і виглядає вона наступним чином:

 • Заходимо на офіційний сайт ПроЗорро;
 • Обираємо пункт “Реєстрація”;
 • Серед запропонованих електронних майданчиків обираємо один;
 • Переходимо на сайт платформи і вказуємо ФІО;
 • Далі, заповнюємо інформацію про назву підприємства, та контактні дані;
 • Завантажуємо на сайт відповідні документи для авторизації.
 • Беремо участь в торгах.

Варто зазначити, що процедура створення облікового запису не завжди буде мати однаковий вигляд. Тут багато залежить від того, який електронний майданчик ви обрали. 

Серед доступних акредитованих платформ є ті сервіси, що пропонують спрощений процес реєстрації або ж повну процедуру, яка потребує більше часових затрат.

Обирати електронний майданчик ви можете, орієнтуючись на будь-які свої критерії. Головне – це розглядати ті платформи, що перевірені часом та акредитовані в системі ПроЗорро.