Купуйте деревину з проміжного складу на онлайн-аукціонах на сайті УУБ

Купуйте деревину з проміжного складу на онлайн-аукціонах на сайті УУБ

19.02.2021 Выкл. Автор all-c-group

Проміжний склад виступає посередником між верхнім і нижнім складами або покупцем. На нього завантажуєтьсярізна деревина поякісним характеристикам.

Таку деревину (як промислову, так і технічну) є можливість купувати на інтернет-аукціонах системи Prozorro https://sale.uub.com.ua/news/z-promizhnogo-skladu-prodayutq-derevynu-v-systemi-prozorro-sale заздалегідь зареєструвавшись на сайті «Української універсальної біржі».

Проміжний склад — особливості застосування

Проміжний склад використовується як територія для поперечного різання колод. Останні контролюються за видами, діаметром та довжиною. Всі ці дані вказані в кінці. Отримані асортименти маркуються відповідно до ГОСТ.

Ліс, що зберігається на таких складах, класифікується як незавершене виробництво. Їх зараховують до готового товару, якщо їх вивозять безпосередньо на двір покупця.

Проміжні склади були створені з метою зберігання деревини протягом нетривалого періоду та відвантаження її споживачам. Перевагою цього процесу є також зменшення фізичних витрат на використання людських джерел та вантажу та подальше транспортування деревини. Як наслідок, багато районів лісового господарства направляють свою діяльність на облаштування таких територій.

Уздовж маршруту розміщений проміжний склад, щоб зробити меншу кількість вантажівок у лісі та не обтяжувати сільські дороги. Подібна логістична діяльність підвищує ефективність управління лісами.

Придбайте деревину з проміжного складу на сайті УУБ

Щоб збільшити шляхи продажу лісуна внутрішньому ринку, Держагентство лісового господарства у країні рекомендує організаціям продавати деревину на публічних інтернет-аукціонах системи Прозорро.Продажі. Ця процедура покращить ефективність збуту лісової продукції за рахунок залучення більшої чисельності потенційних споживачів без використання широкої реклами.

На сайті «Української універсальної біржі» ви зможете стати учасником тендерів з продажу необробленої деревини в чесній системі Прозорро.Продажі. На аукціон додається деревина різних класів якості, діаметру, породи.

На веб-сайті sale.uub.com.uaви зможете знайти деревину проміжного зберігання наступного лісництва:

  • Хмельницького;
  • Овруцького;
  • Міжгірського;
  • Старокостянтинівського;
  • Жовківського та інші.

Ці лісництва виставляють на продаж великі партії з різною деревиною (бук, ялина, сосна тощо), які можна класифікувати як бізнес або використовувати як промислові чи непромислові. Ви можете самостійно обрати матеріал, котрий вам потрібен та зробити свою ставку, можливо вона стане переможною.

Адміністратори сайту УУБ володіють знанням навичок роботи з онлайн-аукціонами Прозорро.Продажіі завжди готові надати вам допомогу на етапах торгів.

Раніше аукціони відбувались закриті, та було багато хабарів та відкатів, які вимагали громадяни на впливових посадах. Але сьогодні всі торги відбуваються на відкритих умовах і за процесом торгів може спостерігати будь-хто, тому корупція у цій сфері неможлива.

Для вашої зручності фахівці з ІТ-відділу розробили бота Viber та бота Telegram. Їх функція полягає у сортуванні потрібних аукціонів за категоріями, а також надсиланні повідомлення про торги. Підключіть електронну пошту, яку самостійно налаштовуєте, за допомогою фільтрів на сайті. Також підпишіться на офіційну сторінку «Української універсальної біржі» у Facebook та на наш канал YouTube.